Angielski dla dorosłych – jaką formę nauki wybrać?

Szybki kurs angielskiego to dobra opcja dla osób, które chcą podszkolić znajomość języka obcego. Język angielski przydaje się w wielu zawodach, jest obowiązkowy także dla osób, które prowadzą własną działalność i chcą w przyszłości wynieść swój biznes na wyższy poziom. Kurs angielskiego dla dorosłych to także dobre rozwiązanie dla osób, które często podróżują. Znajomość angielskiego pozwala czuć się komfortowo i swobodnie w każdym kraju!

Angielski indywidualnie

Kurs indywidualny angielskiego to opcja, która jest bardzo często wybierana przez osoby dorosłe. Podczas lekcji lektor może poświęcić uwagę w 100% jednemu kursantowi, jednej kursantce. Plusy tego typu kursu językowego to przede wszystkim elastyczne godziny zajęć (ustalone z lektorem/lektorką) oraz realizowanie materiału zgodnie z potrzebami kursanta/kursantki.

Angielski dla dorosłych – zajęcia w grupach

Szybki kurs angielskiego może mieć także postać zajęć w grupach. Taka forma wiąże się z większą motywacją, by regularnie uczęszczać na angielski dla dorosłych. Dużym plusem jest możliwość poznania nowych osób, a także ćwiczenia w parach z osobami, które mają odmienny poziom języka angielskiego.

Kurs angielskiego dla dorosłych – czy można się nauczyć języka szybko?

Czy da się nauczyć szybko języka angielskiego? To kwestia wielu czynników, w tym podejścia i usposobienia kursanta. Mając na uwadze nasze doświadczenie, autorskie metody oraz swobodne podejście do kursantów, odpowiedź zawsze brzmi – tak!

Kurs angielskiego – poznaj ofertę FlyHigh!

W FlyHigh oferujemy wiele kursów angielskiego dla dorosłych, dostosowanych pod względem poziomu do potrzeb kursantów. Nasze bestsellery to przede wszystkim pakiet Parachute, czyli zajęcia raz w tygodniu 60 lub 90 min. Dużą popularnością cieszy się również pakiet Zeppelin, czyli zajęcia 2 razy w tyg. Proponujemy również skorzystanie z naszego narzędzia do tworzenia i personalizacji kursów. Sprawdza się szczególnie wśród najbardziej wymagających klientów!