Angielski dla dorosłych – jaką formę nauki wybrać?

Szybki kurs angielskiego to dobra opcja dla osób, które chcą podszkolić znajomość języka obcego. Język angielski przydaje się w wielu zawodach, jest obowiązkowy także dla osób, które prowadzą własną działalność i chcą w przyszłości wynieść swój biznes na wyższy poziom. Kurs angielskiego dla dorosłych to także dobre rozwiązanie dla osób, które często podróżują. Znajomość angielskiego pozwala czuć się komfortowo i swobodnie w każdym kraju!

h2>

1. Angielski indywidualnie

Angielski indywidualnie to opcja, która jest bardzo często wybierana przez osoby dorosłe. Podczas lekcji nauczyciel może poświęcić uwagę w 100% jednemu uczniowi. Plusy tego rozwiązania to elastyczne godziny zajęć (uzgodnione z korepetytorem) oraz realizowanie materiału zgodnie z potrzebami ucznia.

2. Angielski dla dorosłych – zajęcia w grupach

Szybki kurs angielskiego może mieć także postać zajęć w grupach. Taka forma wiąże się z większą motywacją, by regularnie uczęszczać na angielski dla dorosłych. Dużym plusem jest możliwość poznania nowych osób, a także ćwiczenia w parach z osobami, które mają odmienny poziom języka angielskiego.

3. Kurs angielskiego dla dorosłych – czy można się nauczyć języka szybko?

Czy da się nauczyć szybko języka angielskiego? O ile kursant jest zmotywowany i jest w stanie poświęcić na naukę odpowiednią ilość czasu – tak!

4. Szybki kurs angielskiego – poznaj ofertę FlyHigh!

W FlyHigh oferujemy wiele różnorodnych kursów angielskiego dla dorosłych, dostosowanych pod względem poziomu do potrzeb kursantów. Naszym uczniom proponujemy Parachute, czyli lekcje 1 w tygodniu, Zeppelin – spotkania 2 razy w tygodniu oraz Rocket, czyli zajęcia 3 razy w tygodniu (jedno spotkanie trwa 60 lub 90 minut). To Ty określasz swój cel, a my, zgodnie z nim proponujemy Ci odpowiedni stopień intensywności kursu.