Kursy językowe

Bestsellery FlyHigh

Nie wiesz jaki rodzaj kursu wybrać dla siebie? Poniżej znajdziesz opisy poszczególnych kursów językowych, które we FlyHigh cieszą się największą popularnością. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego dla siebie, z pomocą przyjdzie Ci narzędzie do projektowania kursu którą najdziesz w zakładce “jaki wybrać kurs”.

Kurs języka angielskiego we FlyHigh:

A może by tak klasyka gatunku, czyli język, który zdominował nasze życie prywatne czy zawodowe? Niezależnie od Twoich postanowień czy celów kursu, naukę języka angielskiego powinno powierzyć się zespołowi FlyHigh! Uczymy na każdym poziomie, przygotowujemy do egzaminów certyfikowanych, również do matury z języka angielskiego, jak również prowadzimy szkolenia z komunikacji w biznesie.

Kurs języka niemieckiego we FlyHigh:

Niemiecki to drugi najczęściej wybierany język do nauki w Polsce, poza przymuszaniem młodzieży do nauki w podstawówkach i liceach, również ze względów ekonomicznych. Niemcy są obecnie największym partnerem handlowym Polski, a rynek pracy pęka w szwach od ofert stanowisk właśnie ze znajomością tego języka. We FlyHigh zaraz po kursach języka angielskiego nasz towar eksportowy! Nasz wykwalifikowany zespół lektorów nie tylko pomoże podnieść Twoje kwalifikacje na rynku pracy, ale również podzieli się z Tobą pasją i zamiłowaniem do krajów obszaru niemieckojęzycznego. Naprawdę warto!

Kurs języka hiszpańskiego we FlyHigh:

A może by tak coś z południa, bardziej egzotycznego? Angielski już znacie perfekt, niemiecki nie dla Was, bo przecież jest obrzydliwy i słowo motyl (niem. Schmetterling) przyprawia Was o konwulsje, to szkoła FlyHigh oferuje kursy z języka hiszpańskiego. Szybko, łatwo i przyjemnie! A i warto wspomnieć o pewnym fakcie: użytkowników języka hiszpańskiego szacuje się na ponad 300 milionów na świecie… Mamy tutaj jakichś amatorów podróżowania, marzących o bezkresach Patagonii i Andach w Chile? No to tam dogadacie się w jednym i tym samym języku. A jeśli za daleko to w Europie też jest piękny kraj, w którym po kursie z FlyHigh bez problemu zamówicie nie tylko dos cervezas, ale i dowiecie się czegoś więcej od lokalnej społeczności.

Kurs języka włoskiego we FlyHigh:

Jeśli nie Półwysep Iberyjski to kierujemy się bardziej na Wschód. Język włoski uznaje się za ten, który użytkownikom języka polskiego spośród wszystkich języków obcych uda się przyswoić najszybciej i najprzyjemniej. Obecnie we FlyHigh oferujemy kursy języka włoskiego na poziomach od początkującego do średnio-zaawansowanego wraz z konwersacjami. Język kultury, sztuki, mody i przepięknej motoryzacji. Może ktoś się skusi?

Kurs języka polskiego we FlyHigh:

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców w szkole FlyHigh

W naszej ofercie znajdziecie również kursy języka polskiego dedykowane dla obcokrajowców. Kursy realizowane są indywidualnie lub w niewielkich grupach, w zależności od liczby chętnych.
Uczymy na wszystkich poziomach, zarówno od samych podstaw jak i na poziomach wyższych i zaawansowanych. Kurs języka polskiego dedykujemy dla osób, które oprócz zamiłowania do polskiej kultury i języka, chciałyby podnieść swoje kompetencje i zwiększyć swoją aktywność na rynku pracy.

Kurs Business English we FlyHigh:

Kariera rzuca nowe wyzwania i możliwości? Z kursem Business English zaskoczysz wszystkich w pracy, na spotkaniu czy podczas prezentacji na targach… a to dopiero wstęp do wielkiego świata biznesu…

Kurs z języka biznesowego dedykujemy dla osób, którym w szczególności zależy na podniesieniu kompetencji w branży business, w szeroko ujętym znaczeniu. Kurs Business English to przede wszystkim personalizacja produktu, czyli kurs dopasowany do indywidualnych potrzeb kursanta/kursantów. Branża biznesowa jest na tyle kompleksowa, że wymaga kompleksowego i indywidualnego podejścia. Dlatego też w zależności od specyfiki piastowanego stanowiska, w obliczu nadchodzącego przebranżowienia, czy wyspecjalizowania się w danym obszarze języka angielskiego, szkoła FlyHigh wychodzi naprzeciw z kursem dedykowanym właśnie pod konkretną potrzebę, bądź cel.Sprawdź jaki kurs jest dla ciebie

Skorzystaj z naszych narzędzi!

 

 

 

Zajęcia pokazowe

Umów się na darmową lekcję pokazową.

 

 

Wykonaj test poziomujący

Wybrany zostanie dla Ciebie odpowiedni stopień zaawansowania

 

 

 

Zaprojektuj swój kurs

Nie możesz znaleźć kursu odpowiedniego dla siebie? Nie ma żadnego problemu! Sam zdecyduj czego i jak chcesz się nauczyć!