Nowoczesne metody w nauczaniu języków obcych – to właśnie FlyHigh!

Lata doświadczenia nas nauczyły,że tradycyjne metody nauki częstozawodzą.SzkołaFlyHigh wykorzystuje korzysta z najskuteczniejszych sprawdzonych metod nauki opracowanych z wykorzystaniem wiedzy z zakresu metodologii oraz neuro-lingwistyki.

h2>

1. Konceptualne nauczanie słownictwa

to kreatywna metoda na zapamiętywanie nawet najtrudniejszego słownictwa. Metoda pozwala na skuteczne zbudowanie obrazu danego słowa w głowie kursanta poprzez budowanie słów jako konceptów. Dzięki temu kursanci zaczynają szybko myśleć po angielsku i bardzo skutecznie wykorzystują słownictwo w życiu codziennym.

2. Personalizacja

można zapamiętać dosłownie wszystko, jeśli połączymy wiedzę z osobistymi doświadczeniami. Pokazujemy, jak wykorzystać słownictwo oraz gramatykę w konkretnych sytuacjach z naszego życia.

1. Powtarzaj na głos!

Za każdym razem, kiedy uczysz się słownictwa, przede wszystkim wypowiadaj pełne zdania z danym słowem. Ważne jest, aby uczyć się przez aktywne „tworzenie” języka. Uczenie się „w myślach” jest bardzo nieefektywne. Postaraj się stworzyć jak najwięcej zdań z konkretnym słowem. Możesz modyfikować zdania dowolnie, jeśli tylko zachowasz odpowiedni kontekst!

2. Zapisuj każde słowo, którego się uczysz.

Spróbuj prowadzić swój własny dziennik lub notatnik, w którym będziesz zbierał niekoniecznie ciekawe, ale na pewno słownictwo. Zapisuj w nim nie tylko słowa, ale również układaj je w zdania, którym możesz nadać ciekawy lub po prostu śmieszny kontekst. Wszystko po to, aby lepiej je zapamiętać!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *