Kim jesteśmy

KIM JESTEŚMY

Dowiedz się jakie miejsce tworzymy i jakimi wartościami się kierujemy

We FlyHigh stawiamy nie tylko na jakość …

FlyHigh to działająca od 2010 roku szkoła językowa, która prężnie rozwija swoją działalność na terenie Warszawy i okolic. FlyHigh powstało w odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby klientów indywidualnych oraz firmowych, którzy cenią sobie personalne podejście, jakość oraz efektywność szkoleń.
We FlyHigh wszystkie kursy przygotowujemy z myślą o kliencie i jego faktycznych potrzebach językowych. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za skuteczne nauczanie i osiąganie pożądanych rezultatów w możliwie jak najkrótszym czasie.

Odpowiednia motywacja kluczem do sukcesu

We FlyHigh wierzymy, że odpowiednie motywowanie naszych kursantów stanowi podstawę do zrealizowania założonych celów. Nasi świetnie przygotowani lektorzy w pełni zdają sobie sprawę, że skuteczne dodawanie energii w trakcie nauki języka obcego ma bezpośredni wpływ na proces przyswajania wiedzy oraz chęci do dalszej nauki.

Szkoła bez zasad? Nic bardziej mylnego …

Oprócz elastycznego podejścia do naszych kursantów, cenimy sobie przejrzystość założeń kursu u konsekwencję w ich realizacji. Swoboda i komfort podczas nauki – jesteśmy jak najbardziej na tak!, jednakże jednocześnie stawiamy na konsekwentnych i wymagających lektorów, którzy będą egzekwować wiedzę i regularnie weryfikować poziom zdobytych umiejętności językowych. Naszym zdaniem mało wymagający lektor może mieć trudności ze skutecznym motywowaniem do nauki języka, które przecież stanowi klucz do sukcesu!

Kreatywność przede wszystkim …

Poszukując nowych lektorów chętnych do współpracy z FlyHigh, stawiamy na osoby kreatywne i zdolne do dopasowywania się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. We FlyHigh wierzymy, że to właśnie dzięki kreatywności naszych trenerów językowych zajęcia stają się bardziej angażujące i inspirujące!

Odpowiedni warsztat = oczekiwane efekty kształcenia

We FlyHigh wierzymy, że odpowiednie przygotowanie merytoryczne i metodyczne naszych lektorów pozwala na zapewnienie najskuteczniejszych warunków do nauki języka obcego.