Kurs Business English

Kurs Business English – Pakiety FlyHigh

Kariera rzuca nowe wyzwania i możliwości? Z kursem Business English zaskoczysz wszystkich w pracy, na spotkaniu czy podczas prezentacji na targach… a to dopiero wstęp do wielkiego świata biznesu…
Kurs z języka biznesowego dedykujemy dla osób, którym w szczególności zależy na podniesieniu kompetencji w branży business, w szeroko ujętym znaczeniu. Kurs Business English to przede wszystkim personalizacja produktu, czyli kurs dopasowany do indywidualnych potrzeb kursanta/kursantów. Branża biznesowa jest na tyle kompleksowa, że wymaga kompleksowego i indywidualnego podejścia. Dlatego też w zależności od specyfiki piastowanego stanowiska, w obliczu nadchodzącego przebranżowienia, czy wyspecjalizowania się w danym obszarze języka angielskiego, szkoła FlyHigh wychodzi naprzeciw z kursem dedykowanym właśnie pod konkretną potrzebę, bądź cel.

  • Z góry ustalona częstotliwość i czas zajęć,
  • Stała, comiesięczna opłata za kurs,
  • Płatność z góry,
  • Żadne z zajęć nie przepada bezpowrotnie

PARACHUTE
1
RAZ W TYGODNIU

ZEPPELIN
2
RAZY W TYGODNIU

ROCKET
3
RAZY W TYGODNIU


Business English – kurs intensywny

Zmiana pracy? Egzamin? Potrzebujesz certyfikatu lub zwyczajnie zaimponować przełożonym w pracy? Niezależnie od celu i potrzeb, koniecznie zapoznaj się z proponowanymi przez nas kursami intensywnymi.
Ty określasz swój cel szkolenia, my proponujemy Ci stopień intensywności kursu, a zajęcia zrealizujesz w wygodnych dla Ciebie blokach porannych, w środku dnia lub wieczornych, w dni powszednie i weekendowe.
Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb i częstotliwości!

Kurs Business English dopasowany do Twojego grafiku

Jeśli zaś regularne spotkania nie odpowiadają Twoim potrzebom, to Kurs Elastyczny dedykowany jest właśnie Tobie! W ramach kursu, nasi lektorzy dopasują się do Twojego grafiku. Decydując się na kurs płacisz „z dołu”, ale jedynie za zajęcia, które udało Ci się zrealizować w danym miesiącu.

  • Termin zajęć dopasowany do Twojego grafiku
  • Płacisz tylko za zrealizowane zajęcia
  • Płatność „z dołu”

FLEXIBLE


Zajęcia grupowe z języka Business English

Oferujemy również kursy grupowe, zwłaszcza dla firm, które chciałyby poszerzyć kompetencje językowe swoich pracowników. Cena zajęć uzależniona jest od liczby uczestników.

2 – 3 OSOBY

4 – 5 OSÓB

6 – 7 OSÓB

 

x

 

x

Dziękujemy za zamówienie kursu!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu najbliższych 36 godzin.