Kurs języka hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego – Pakiety FlyHigh

A może by tak coś z południa, bardziej egzotycznego? Angielski już znacie perfekt, niemiecki nie dla Was, bo przecież jest obrzydliwy i słowo motyl (niem. Schmetterling) przyprawia Was o konwulsje, to szkoła FlyHigh oferuje kursy z języka hiszpańskiego. Szybko, łatwo i przyjemnie! A i warto wspomnieć o pewnym fakcie: użytkowników języka hiszpańskiego szacuje się na ponad 300 milionów na świecie… Mamy tutaj jakichś amatorów podróżowania, marzących o bezkresach Patagonii i Andach w Chile? No to tam dogadacie się w jednym i tym samym języku. A jeśli za daleko to w Europie też jest piękny kraj, w którym po kursie z FlyHigh bez problemu zamówicie nie tylko dos cervezas, ale i dowiecie się czegoś więcej od lokalnej społeczności.

  • Z góry ustalona częstotliwość i czas zajęć,
  • Stała, comiesięczna opłata za kurs,
  • Płatność z góry,
  • Żadne z zajęć nie przepada bezpowrotnie

PARACHUTE
1
RAZ W TYGODNIU

ZEPPELIN
2
RAZY W TYGODNIU

ROCKET
3
RAZY W TYGODNIU


Hiszpański – kurs intensywny

Zmiana pracy? Egzamin? Potrzebujesz certyfikatu lub zwyczajnie zaimponować przełożonym w pracy? Niezależnie od celu i potrzeb, koniecznie zapoznaj się z proponowanymi przez nas kursami intensywnymi.
Ty określasz swój cel szkolenia, my proponujemy Ci stopień intensywności kursu, a zajęcia zrealizujesz w wygodnych dla Ciebie blokach porannych, w środku dnia lub wieczornych, w dni powszednie i weekendowe.
Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb i częstotliwości!

Kurs hiszpańskiego dopasowany do Twojego grafiku

Jeśli zaś regularne spotkania nie odpowiadają Twoim potrzebom, to Kurs Elastyczny dedykowany jest właśnie Tobie! W ramach kursu, nasi lektorzy dopasują się do Twojego grafiku. Decydując się na kurs płacisz „z dołu”, ale jedynie za zajęcia, które udało Ci się zrealizować w danym miesiącu.

  • Termin zajęć dopasowany do Twojego grafiku
  • Płacisz tylko za zrealizowane zajęcia
  • Płatność „z dołu”

FLEXIBLE


Zajęcia grupowe z języka hiszpańskiego

Oferujemy również kursy grupowe, zwłaszcza dla firm, które chciałyby poszerzyć kompetencje językowe swoich pracowników. Cena zajęć uzależniona jest od liczby uczestników.

2 – 3 OSOBY

4 – 5 OSÓB

6 – 7 OSÓB

 

x

 

x

Dziękujemy za zamówienie kursu!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu najbliższych 36 godzin.