Kurs języka niemieckiego

Kurs niemieckiego – Pakiety FlyHigh

Niemiecki to drugi najczęściej wybierany język do nauki w Polsce, poza przymuszaniem młodzieży do nauki w podstawówkach i liceach, również ze względów ekonomicznych. Niemcy są obecnie największym partnerem handlowym Polski, a rynek pracy pęka w szwach od ofert stanowisk właśnie ze znajomością tego języka. We FlyHigh zaraz po kursach języka angielskiego nasz towar eksportowy! Nasz wykwalifikowany zespół lektorów nie tylko pomoże podnieść Twoje kwalifikacje na rynku pracy, ale również podzieli się z Tobą pasją i zamiłowaniem do krajów obszaru niemieckojęzycznego. Naprawdę warto!

  • Z góry ustalona częstotliwość i czas zajęć,
  • Stała, comiesięczna opłata za kurs,
  • Płatność z góry,
  • Żadne z zajęć nie przepada bezpowrotnie

PARACHUTE
1
RAZ W TYGODNIU

ZEPPELIN
2
RAZY W TYGODNIU

ROCKET
3
RAZY W TYGODNIU


Niemiecki – kurs intensywny

Zmiana pracy? Egzamin? Potrzebujesz certyfikatu lub zwyczajnie zaimponować przełożonym w pracy? Niezależnie od celu i potrzeb, koniecznie zapoznaj się z proponowanymi przez nas kursami intensywnymi.
Ty określasz swój cel szkolenia, my proponujemy Ci stopień intensywności kursu, a zajęcia zrealizujesz w wygodnych dla Ciebie blokach porannych, w środku dnia lub wieczornych, w dni powszednie i weekendowe.
Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb i częstotliwości!

Kurs niemieckiego dopasowany do Twojego grafiku

Jeśli zaś regularne spotkania nie odpowiadają Twoim potrzebom, to Kurs Elastyczny dedykowany jest właśnie Tobie! W ramach kursu, nasi lektorzy dopasują się do Twojego grafiku. Decydując się na kurs płacisz „z dołu”, ale jedynie za zajęcia, które udało Ci się zrealizować w danym miesiącu.

  • Termin zajęć dopasowany do Twojego grafiku
  • Płacisz tylko za zrealizowane zajęcia
  • Płatność „z dołu”

FLEXIBLE


Zajęcia grupowe z języka niemieckiego

Oferujemy również kursy grupowe, zwłaszcza dla firm, które chciałyby poszerzyć kompetencje językowe swoich pracowników. Cena zajęć uzależniona jest od liczby uczestników.

2 – 3 OSOBY

4 – 5 OSÓB

6 – 7 OSÓB

 

x

 

x

Dziękujemy za zamówienie kursu!
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu najbliższych 36 godzin.