Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj twarze Fly High i profile naszych lektorów.

Dobry lektor?
No właśnie, to znaczy jaki?

Według nas dobry lektor to taki, który jest uosobieniem pewnych cech oraz umiejętności. Sprawdzamy je już podczas procesu rekrutacji, tak by spełniały jasno określone kryteria FlyHigh. Poza świetnym warsztatem językowym, wśród naszych kandydatów poszukujemy osób kreatywnych, które cechuje wysoka elastyczność w podejściu do ludzi, tak by były one w stanie zadbać o relację z niemalże każdym, nawet najbardziej wymagającym klientem.

Nasza szkoła językowa może pochwalić się znakomitą kadrą lektorów, o których bez wahania można powiedzieć, że są ambasadorami FlyHigh. Swoimi działaniami nie tylko przyczyniają się do rozwoju szkoły, ale przede wszystkim zapewniają ogromne zadowolenie wśród naszych klientów. Chcemy budować szkołę, której filarem nie będzie liczba zleceń i klientów, lecz solidni i zaangażowani lektorzy stanowiący o jakości szkoleń.

Grzegorz:

Dyrektor i założyciel FlyHigh. Specjalista od coachingu w połączeniu ze szkoleniami językowymi. Silnie motywuje, stawia poprzeczkę wysoko i skutecznie uczy nawet najtrudniejszego słownictwa.

Tomasz:

Bardzo energiczny lektor języka angielskiego i niemieckiego, o pięknym amerykańskim i niemieckim akcencie. Wymagający i konsekwentny, choć prowadzi zajęcia w dość luźnej atmosferze. Prawdziwy mistrz w osiąganiu szybkich efektów w kontekście komunikacji w językach obcych. We FH zajmuje stanowisko specjalisty od marketingu oraz budowania wizerunku szkoły.

Dawid:

Nasz lektor o pięknym amerykańskim akcencie, posługuje się językiem niemalże jak native speaker. Idealnie dopasowuje zajęcia do potrzeb klienta sprawiając, że każde zajęcia są interesujące i angażujące. Pomaga mu w tym rozległe doświadczenie i wiedza o świecie. We FH odpowiada za zasoby ludzkie oraz szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej.

Joanna:

Bardzo wymagająca lektorka, ale również ekspertka od wymagających klientów. Jej rewelacyjny warsztat metodyczny oraz angażujący sposób prowadzenia zajęć pozwala na bardzo szybkie osiągnięcie wyższego poziomu językowego. We FH jest specjalistką od procesów wewnętrznych szkoły.

Adam:

Nasz mistrz od metodyki nauczania. Potrafi w kreatywny sposób wyeliminować wszystkie błędy językowe oraz sprawić, że gramatyka j. angielskiego nie będzie nikomu sprawiać problemów. Bardzo cierpliwy i konsekwentny. We FH odpowiada za stronę „estetyczną” firmy i jej rozwój.

Marcin:

Bardzo doświadczony lektor specjalizujący się w otwieraniu nawet najbardziej zamkniętych w sobie kursantów. Jego cierpliwość i wyrozumiałość sprawiają, że nasi klienci osiągają szybkie postępy w bardzo przyjaznej atmosferze.

Mikołaj:

Lektor, który bardzo długo mieszkał w Wielkiej Brytanii, przez co angielski stał się jego drugim językiem. Jego specjalnością są zajęcia z języka specjalistycznego i biznesowego.

Karol:

Lektor zarówno języka angielskiego i włoskiego. Zajęcia prowadzi w bardzo ciekawy sposób, które wzbogaca o wiele interesujących ciekawostek z dziedzin takich jak: kultura i społeczeństwo.