Nasz zespół

Dobry lektor? No właśnie, to znaczy jaki?

 

Według nas dobry lektor to taki, który jest uosobieniem pewnych cech oraz umiejętności. Sprawdzamy je już podczas procesu rekrutacji, tak by spełniały jasno określone kryteria FlyHigh. Poza świetnym warsztatem językowym, wśród naszych kandydatów poszukujemy osób kreatywnych, które cechuje wysoka elastyczność w podejściu do ludzi, tak by były one w stanie zadbać o relację z niemalże każdym, nawet najbardziej wymagającym klientem.

Nasza szkoła językowa może pochwalić się znakomitą kadrą lektorów, o których bez wahania można powiedzieć, że są ambasadorami FlyHigh. Swoimi działaniami nie tylko przyczyniają się do rozwoju szkoły, ale przede wszystkim zapewniają ogromne zadowolenie wśród naszych klientów. Chcemy budować szkołę, której filarem nie będzie liczba zleceń i klientów, lecz solidni i zaangażowani lektorzy stanowiący o jakości szkoleń.

 

Grzegorz:

Dyrektor i założyciel FlyHigh. Specjalista od coachingu w połączeniu ze szkoleniami językowymi. Silnie motywuje, stawia poprzeczkę wysoko i skutecznie uczy nawet najtrudniejszego słownictwa.

Tomasz:

Bardzo energiczny lektor języka angielskiego i niemieckiego, o pięknym amerykańskim i niemieckim akcencie. Wymagający i konsekwentny, choć prowadzi zajęcia w dość luźnej atmosferze. Prawdziwy mistrz w osiąganiu szybkich efektów w kontekście komunikacji w językach obcych. We FH zajmuje stanowisko specjalisty od marketingu oraz budowania wizerunku szkoły.

Weronika:

Zawsze uśmiechnięta Pani lektor i tłumacz języka angielskiego, pasjonatka architektury wnętrz i grafiki komputerowej. Jej kreatywne umiejętności pomagają nie tylko w aranżowaniu ciekawych zajęć ale i uprzyjemniają czas nauki.

Marcin:

Bardzo doświadczony lektor specjalizujący się w otwieraniu nawet najbardziej zamkniętych w sobie kursantów. Jego cierpliwość i wyrozumiałość sprawiają, że nasi klienci osiągają szybkie postępy w bardzo przyjaznej atmosferze.

Mikołaj:

Lektor, który bardzo długo mieszkał w Wielkiej Brytanii, przez co angielski stał się jego drugim językiem. Jego specjalnością są zajęcia z języka specjalistycznego i biznesowego.

Krystyna:

Wymagająca i kreatywna lektorka języka polskiego jako obcego. Od 6 lat prowadzi kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Polsce i za granicą. Uczyła na Uniwersytecie Wrocławskim, w Łotewskiej Akademii Kultury oraz w wielu renomowanych szkołach językowych.