Lektorzy

LEKTORZY

KOMPETENCJE

Dobry lektor języka obcego charakteryzuje się zestawem pewnych konkretnych cech i umiejętności, które dokładnie sprawdzamy podczas naszego procesu rekrutacji. Mamy jasno określone kryteria, na które zwracamy uwagę przy wyborze lektorów. Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie świetnego trenera to trudne zadanie, ale my możemy pochwalić się współpracą z fantastycznymi nauczycielami, którzy przyczyniają się do sukcesu naszej szkoły i zapewniają wysokie zadowolenie naszych kursantów. Chcielibyśmy, aby nasi potencjalni klienci mieli świadomość, jacy lektorzy tworzą naszą firmę, dlatego poniżej przedstawiamy zestaw cech i umiejętności charakterystycznych dla lektorów FLY HIGH:

Grzegorz

LEKTOR

Joanna

LEKTOR

Karolina

LEKTOR

Dawid

LEKTOR

Adam

LEKTOR

Natalia

LEKTOR

Magda

LEKTOR

Marek

LEKTOR

 

Mikołaj

LEKTOR

NASZE GŁÓWNE CECHY

Wyróżnia nas jakość

Motywacja

Naszym założeniem jest, że odpowiednia motywacja stanowi klucz do sukcesu w kontekście naszego języka obcego. Nie identyfikujemy się z przekonaniem, że sukces zależy jedynie od chęci kursanta i jego zapału. Nasi lektorzy doskonale zdają sobie sprawę, że ich rolą jest dodanie energii i motywowanie swoich uczniów tak, aby ci nie przestali wkładać wysiłku w proces nauki języka obcego. Jeśli choć na chwilę stracisz motywację do dalszej nauki, nasi trenerzy pomogą Ci odzyskać pozytywną energię, abyś mógł znów konsekwentnie osiągać swoje cele.

Konsekwencja i wymaganie

Naszą filozofią jest stawiać ambitne, ale realne cele oraz starannie prowadzić naszych kursantów do osiągnięcia sukcesu w obszarze komunikacji w języku obcym. Uważamy, że nie jest to możliwe bez konsekwentnych i wymagających lektorów, którzy będą egzekwować wiedzę i nieustannie weryfikować poziom zdobytych umiejętności językowych. Naszym zdaniem mało wymagający lektorzy mogą mieć trudności z motywacją swoich kursantów, a motywacja to jeden z kluczowych elementów nauki języka obcego. Stąd nasze przekonanie – wysoka poprzeczka i konsekwencja gwarantują sukces!

Kreatywność

Według nas kreatywność trenerów jest nieodłącznym elementem każdego dobrego szkolenia językowego. Kreatywność naszych lektorów pozwala na znalezienie odpowiedniej metody nauki dla naszych klientów wśród tych najbardziej sprawdzonych. Ciągłe dopasowanie do potrzeb klienta i wykorzystanie skutecznych technik nauki języka obcego to nasza specjalność. Dzięki kreatywności i licznym pomysłom naszych lektorów zajęcia są bardziej angażujące i inspirujące, a na zajęciach nie ma miejsca na nudę.

Przygotowanie metodyczne

Ten element pozwala skutecznie wykorzystywać wszystkie narzędzia opracowane przez metodyków tak, aby zapewnić najbardziej efektywną pracę nad rozwijaniem kompetencji językowych. Nasi trenerzy doskonale znają najskuteczniejsze metody nauki języka obcego i wykorzystują je tak, aby postęp naszych kursantów był jak najszybszy.